top of page
Manikúra

Manikúra & Nehtová modeláž

Manikúra & Nehtová modeláž: Services

Péče o nehty


Pěstěné ruce jsou vizitkou každého člověka. Manikúra je příjemná procedura, během které dochází k úpravě nehtů a odstranění odumřelé kůžičky z jejich okolí a příjemné masáži, která prokrví všechna vlákna. Nehty budou zdravé, silné, dobře ošetřené a pokožka jemná a hydratovaná. Abych Vám mohla nabídnout to nejlepší, pracuji se značkou O.P.I., která patří k nejuznávanějším a je celosvětovým lídrem v profesionální péči. Firma je na trhu od roku 1981. Značka je prodávána do více než 100 zemí světa. Produkty nejsou testovány na zvířatech a řada z nich byla vyznamenána světovou cenou Allure Beauty Award! 


Dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Jindřiška Čížková a nehtům se věnuji neuvěřitelných 13 let. Začínala jsem s učením na svojí rodině a kamarádkách a brzy moje služby začaly vyhledávat i ostatní ženy. Do života mi přišla nabídka na novou práci a já zůstala následujících 9 let ve školském systému. Děti jsou můj život, a tak jsem si také jedno pořídila. A to byl zlomový okamžik pro mojí kariéru manikérky. Od té doby jsem se (kromě syna a rodiny) věnovala jen péči o svoje nehty. Jsem nadšený celoživotní sportovec, a tak není náhoda, že jsem si spolu se svojí sestřičkou Klárkou založila aerobikový klub, který stále funguje. Jsem cílevědomá, pracovitá puntičkářka, která si jde za svými sny a momentálně nastal čas Vám svoje služby manikérky opět nabídnout. 


Těším se na naše shledání 

vaše Jindřiška

Ceník

Manikúra + lakování/výživa OPI

490 Kč

Kompletní manikúra OPI s aplikací klasického laku nebo výživy.

Manikúra SPA OPI

490 Kč

SPA manikúra s masáží a hloubkovou hydratací pokožky + základní manikúra.

Manikúra pro muže + masáž rukou

490 Kč

Kompletní manikúra OPI pro muže s OPI relaxační masáží.

Manikúra + gel color OPI

790 Kč

Kompletní manikúra OPI s aplikací trvanlivého laku - gelcoloru.

Manikúra + gel color OPI + NailArt

890 Kč

Kompletní manikúra OPI s aplikací trvanlivého laku - gelcoloru + NailArt.

Manikúra + modelace OPI Diamond Gel + NailArt

890 Kč - 1290 Kč

Kompletní manikúra OPI s aplikací třífázového Diamond gelu pro dlouhotrvající efekt. Lze aplikovat na přírodní nehet, prodloužení se šablonou nebo tvarování s tipem. 1090Kč - 1290 Kč + (dle náročnosti)

Manikúra & Nehtová modeláž: Ceník
bottom of page