top of page
Cleansing overhead view with client eyes open and smiling (1)_edited.jpg

s láskou ke kosmetice

Kdo jsme

Jmenuji se Zuzka Jaklová. Kosmetiku jsem milovala odjakživa a pak jsem poznala Dermalogicu. Péče o pleť tak pro mě získala nový rozměr. Baví mě se neustále vzdělávat a zvyšovat tak kvalitu svých služeb.

Na konci roku 2021 jsem si splnila sen a otevřela v Kladně nový kosmetický salon, kde se o vás s nadšením a radostí starám. Na začátku roku 2023 jsem rozšířila možnosti objednání o večerní a sobotní termíny, když se ke mně přidala Kristýna Rudolfová, která se věnuje kosmetice a prodlužování řas a jde jí to skvěle. Nepřestávám jí ale zásobovat nejnovějšími poznatky ze světa péče o pleť, abych zajistila nejvyšší možnou kvalitu, ať už se objednáte ke kterékoliv z nás. 

A o pár měsíců později jsem náš tým rozšířila ještě o manikúru a nehtovou modeláž. Na vaše nehtíky se těší šikovná a precizní Jindřiška Čížková.


Jestli hledáte účinnou péči, která radikálně změní vaši pleť, jste na správném místě. Zakládám si na tom, že naše klientky mají viditelné výsledky, a zároveň si čas strávený v mém salonu užívají. 


Mým přáním je, abyste se u nás cítila příjemně, všechny starosti nechala před dveřmi a užila si u nás ten svůj čas, kdy nemusíte nic řešit a jen se necháte hýčkat. 


Věřím profesionální kosmetice Dermalogica, ve které se spojují ty nejlepší vědecké poznatky s přírodou, a která aktivně zlepšují zdraví pleti. 

Dermalogica je značka se silným zaměřením na udržitelnost a dodržování etických zásad. 

·         cruelty - free - certifikáty organizace Leaping Bunny a PETA

·         bez umělých parfemací a barviv

·         bez parabenů, alkoholu, lanolinu, minerálních olejů a lepku

O nás: About

Náš tým

IMG_20200611_112316_edited_edited.jpg

Zuzka

Pleťová terapeutka
Dermalogica EXPERT
a majitelka Daydream studia

Kosmetiku jsem milovala odjakživa, ale když jsem poznala Dermalogicu, péče o pleť pro mě získala nový rozměr. 

Můžete se ke mně objednat na kosmetiku, chemické peely, mikrojehličkování, nebo moje nejoblíbenější ošetření LUMINFUSION.

Žena odvrácené

Jindřiška

Manikérka
Nehtová designérka

Nehtům se věnuji již neuvěřitelných 13 let. 
Jsem cílevědomá, pracovitá puntičkářka, která si jde za svými sny a jsem ráda, že nyní můžu nabídnout své služby i vám.

O nás: Team
bottom of page