top of page
epilace.jpg

Epilace

Lycon - precizně jemná epilace

Epilace: Services

sametově hladká pokožka bez chloupků

Provádíme epilaci pomocí australských vosků Lycon, které jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Metoda je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně bolestivá.


Vosky LYCON jsou velice pružné, ohebné a lehce snímatelné. Dokáží si poradit i s nejméně poddajnými chloupky. Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Pokožka je chráněna a vyživována během celého procesu odstraňování chloupků. LYCON vždy zajišťuje výsledek sametově hladké pokožky bez chloupků.

Kontraindikace:

plísňové onemocnění, virové infekce

křečové žíly

nedávná operace, jizvy, oděrky, otevřené rány

ekzém, svrab, opary, akné

diabetes

Doporučení před epilací:

pokud se holíte, nechte chloupky před první epilací dorůst na délku 4-5 mm (delší nevadí)

pro co nejhladší efekt je důležité, aby všechny chloupky prorostly nad pokožku, vosky Lycon si poradí s chloupky již od délky 1 mm. 

Doporučení po epilaci:

48 hodin po epilaci se vyhněte horké sprše, koupeli, sauně. Nenavštěvujte solárium, ani se neopalujte. Odložte nanášení opalovacích přípravků a nástřiků. Vyhněte se cvičení (nadměrné pocení může ucpat póry a způsobit zánět). Nenoste příliš upnuté oblečení a prádlo z umělých materiálů (např. silonky).

Epilaci je vhodné opakovat každých 4-6 týdnů

Přibližně 14 dní po epilaci začněte provádět peeling jednou týdně, aby bylo omezeno zarůstání chloupků.

Ceník

Horní ret/brada/nosní dírky

200 Kč


Celý obličej

500 Kč

Obočí, horní ret, tváře a brada

Podpaží

400 Kč


Epilace: Ceník
bottom of page