top of page
Návrh bez názvu.jpg

Prodlužování řas

Prodlužování řas: Services

Jak probíhá prodlužování řas?

Na službu prodlužování řas dorazte prosím nenalíčená. V den aplikace nenanášejte krémy ani séra v oblasti očí, zaručíte si tím vyšší trvanlivost spojů.

Jednotlivé umělé řasy jsou pomocí speciálně vyvinutého kyanoakrylátového pojiva aplikovány na Vaše přírodní řasy, a to řasa po řase, až se docílí požadované hustoty a délky. Vaše přírodní řasy tak lze prodloužit, zahustit a natočit i opticky změnit tvar oka. Po celou dobu oštření uvolněně ležíte se zavřenýma očima na kosmetickém lehátku. Délka aplikace se odvíjí od vybraného typu a stylingu prodloužených řas, ale i od množství a kvality vašich přírodních řas. Trvá v rozsahu 120-200min. Podrobný časový rozsah je uveden v ceníku prodlužování řas. Samotná procedura v kosmetickém salonu je velmi relaxační.

Prodloužené řasy spolu s vašimi přírodními přirozeně odrůstají či vypadávají (tak jako vypadne určité množství vlasů, tak i řasy vypadávají když dokončí svůj růstový cyklus). Je proto nutné každé zhruba 3-4 týdny docházet na doplnění prodloužených řas tak, aby Vaše řasy vypadaly stále hezky.

Úzkostlivě dbám na dodržování odpovídajících technologických postupů a svým klientkám zaručuji odvedení co nejlepších služeb. Před zaplacením za provedenou službu očekávám zhodnocení mnou provedené práce, abych mohla případné nedostatky odstranit nebo vysvětlit technologické možnosti ihned, aby nedošlo později ke zbytečnému nedorozumění.

Své klientky prosím, aby si ode mne nechaly poradit, který typ řas (zakřivení, síla a délka) je pro ně nejvhodnější, aby jim prodloužené řasy vydržely co nejdéle krásné, ale především, aby neublížily přírodním řasám. Prosím, aby dbaly mých rad a pokynů týkajících se následné domácí péče, která má též velmi výrazný vliv na trvanlivost prodloužených řas. Bohužel, nemohu převzít zodpovědnost za případné problémy způsobené vlastním neopatrným zacházením a nesprávnou péčí klientky.

Nezastupuji žádnou konkrétní firmu. Díky tomu nejsem vázána pracovat jen s jedinou značkou a tím pádem odebírám právě ty konkrétní výrobky, o kterých vím, že jsou tím nejlepším, co náš trh nabízí. Pravidelně se školím a vzdělávám, abych držela krok s trendy a nabízela co možná nejaktuálnější novinky v oblasti lash stylingu.

Kontraindikace prodloužených řas:
Alergie na kyanoakrylátové adhesivum
Oční onemocnění, citlivost očí
Záněty, infekce a jiná akutní onemocnění
Nemožnost ležet klidně na zádech po dobu aplikace (nemoci páteře, hyperaktivní močový měchýř aj.)
Hormonální a autoimunitní onemocnění

Objednávání

Momentálně není možné objednat se na prodlužování řas online. Objednávky pouze na telefonu 774 209 126. 

Ceník

Classic cashmere set

1700 Kč

prodloužení a zvýraznění metodou 1:1

doba aplikace nového setu 120 - 150 minut

doplnění : 1200 Kč

Objemové řasy jako peříčko

2000 Kč

přirozený, jemný set objemových řas

doba aplikace nového setu 150 - 180 minut


doplnění : 1500 Kč

Russian volume

2400 Kč

výrazný, uhrančivý set řas

doba aplikace nového setu 180 - 240 minut

doplnění : 1700 Kč

Prodlužování řas: Ceník
Prodlužování řas: Pro Gallery
bottom of page